Diamentowe lakiery hybrydowe

Diamentowe lakiery hybrydowe - zawsze pełne blasku

Lakiery do paznokci diamentowe, to totalna nowość na runku lakierów hybrydowych. Pełne mieniących się drobinek paznokcie odbijają światło niczym prawdziwy diament! Szukasz wystrzałowej kreacji na karnawał? A może lubisz błyszczeć bez dodatkowej okazji? Lakier do paznokci Diamond, to idealna propozycja właśnie dla Ciebie! Wybierz jeden z dostępnych w naszej ofercie kolorów i ciesz się diamentowymi paznokciami przez długie tygodnie.

Lakier do paznokci z efektem diamentu - świecidełek nigdy za wiele!

Diamentowe paznokcie doskonale nadają się zarówno na wystrzałową imprezę, jak i na spokojniejsze, bardziej kameralne przyjęcia. Diamentowe paznokcie hybrydowe są trwałe, dzięki czemu blaskiem swojego manicure cieszyć możesz się przez długie tygodnie. Zarówno sam lakier, jak i diamentowy pyłek utrzymują się na paznokciach przez kilka tygodni, bez utraty blasku czy odprysków. Co więcej, sam diamentowy lakier do paznokci nakłada się niezwykle łatwo, bez efektu zacieków czy zalanych skórek.

Lakier do paznokci 3D diamentowy - dlaczego warto?

Lakier hybrydowy z drobinkami diamentów pozwala na stworzenie niepowtarzalnej stylizacji, która z pewnością pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu. Onieśmielaj blaskiem, uwódź paznokciami, pokaż swoją odwagę i charyzmę dzięki diamentowym hybrydom. Diamentowe lakiery do paznokci dostępne są w wielu kolorach, dlatego bez problemu dopasujesz odpowiedni do swojej wystrzałowej kreacji. Nie wiesz, na który lakier diamentowy się zdecydować? Wypróbuj je wszystkie!