Grafitowe lakiery hybrydowe

Grafitowe lakiery hybrydowe - styl i elegancja

Lakiery hybrydowe w kolorze grafitowym to wyraźny dowód na to, że odcienie szarości są cały czas w modzie. Ponadczasowe, stylowe i piękne - tymi słowami można określić jednokolorowe grafitowe paznokcie hybrydowe. Odcienie szarości oraz grafitu doskonale sprawdzają się w pojedynkę, ale również jako manicure z różnego rodzaju zdobieniami czy wzorami. Wybierać możemy pomiędzy jasno grafitowymi lakierami oraz tymi w nieco ciemniejszych odcieniach. Sprawdź naszą ofertę i znajdź swój idealny odcień!

Grafitowe paznokcie matowe czy błyszczące?

Wszystkie odcienie grafitu perfekcyjnie prezentują się zarówno w wysokim połysku, jak i matowej odsłonie. Matowy grafitowy manicure dodatkowo można ozdobić wzorami wykonanymi za pomocą białego lakieru. Dodatkowo grafitowy lakier łączyć można z pyłkiem oraz brokatem, co pozwoli nam na uzyskanie iście karnawałowego manicure hybrydowego.

Dlaczego warto postawić na grafitowy kolor na paznokciach?

Grafit to kolor ponadczasowy, dodający elegancji w dostojny sposób. Lakiery do paznokci w tym kolorze sprawdzą się zarówno podczas imprez, jak i jako lakier do pracy. Wolisz więcej blasku? Nałóż na wierzchnią warstwę jeden z efektownych pyłków. Jesteś fanką matowych paznokci? Użyj topu matującego i nanieś wzory, które tylko przyjdą Ci do głowy. Stwórz własną, unikalną stylizację dzięki grafitowym lakierom z naszej oferty. Sprawdź sama!