Metaliczne lakiery hybrydowe

Metaliczne lakiery hybrydowe - siła i odwaga w jednym

Metaliczny efekt na paznokciach doskonale wyraża silny charakter, odwagę oraz pewność siebie. Metaliczne paznokcie hybrydowe przygotować można na wiele sposobów tak, aby doskonale wpasowały się w każdą sytuację - imprezę, dyskotekę, do pracy czy biura. Tego typu manicure sprawdzi się zarówno latem jak i zimą, a ich fenomen trwa od wielu sezonów, dlatego nie musisz się martwić, czy Twój lakier jest nadal modny, czy już czas na zmianę.

Lustrzane paznokcie metaliczne - absolutny hit

Jak już wspomnieliśmy, metaliczne hybrydy stylizować można na wiele sposobów. Jednym z nich jest nałożenie lustrzanej powłoki odbijającej światło niczym prawdziwe, wypolerowane lustro. Drugim sposobem na urozmaicenie lustrzanych paznokci hybrydowych jest nałożenie ombre lub zastosowanie specjalnego pyłku, dodającego dodatkowego blasku. Masz własny pomysł, jak zrobić lustrzane metaliczne paznokcie? Wypróbuj go!

Metaliczne paznokcie matowe czy z pyłkiem?

Lustrzane hybrydy zna już każda pasjonatka hybrydowego manicure. Matowe metaliczne paznokcie to jednak zupełna nowość, której wiele z Was jeszcze nie miało okazji testować. Chcesz mieć piękne, metaliczne paznokcie bez efektu lustra? Postaw na efekt matujący lub zastosuj gwiezdny pyłek, mieniący się w świetle niczym garść diamentów.

Produkty

Metaliczny lakier do paznokci to nie tylko złoto i srebro

Nie wszystko złoto co się świeci, nie każdy metaliczny lakier do paznokci musi być złoty lub srebrny. W obecnej ofercie znajdziesz metaliczne lakiery w takich barwach jak różowy, pomarańczowy, zielony, czerwony, żółty, niebieski czy srebrny. Efekt metalicznych paznokci świetnie prezentuje się z wszystkimi wymienionymi kolorami. Chcesz mieć trwałe, a zarazem piękne metaliczne paznokcie hybrydowe? Wybierz jeden z lakierów metalicznych do paznokci z naszej oferty!