Perłowe lakiery hybrydowe

Perłowe lakiery hybrydowe - istny skarb na paznokciach!

Nie ma nic piękniejszego, niż perłowe paznokcie hybrydowe, mieniące się w blasku słońca niczym prawdziwe perły! Oczaruj wszystkich swoimi perłowymi paznokciami, które dla każdej kobiety są niczym skarb. Hybrydowy lakier perłowy do paznokci to absolutny hit nadchodzącego sezonu. Perłowe paznokcie sprawdzą się nie tylko podczas karnawału, ale także na klasycznych przyjęciach, do pracy czy na randkę.

Perłowy lakier do paznokci to nie tylko perłowy róż

Nie od dziś wiadomo, że perłowy lakier to nie tylko perłowy róż, czy perłowa czerwień. Szeroka gama kolorystyczna perłowych lakierów hybrydowych pozwala na wybranie jednego z wielu lakierów typu perła, jak fuksja, czerń, róż, fiolet, czerwień, zieleń, odcienie niebieskiego oraz bieli! Wybierz jedne z lakierów perłowych z naszej oferty i zabłyśnij, dzięki ślicznym perłowym paznokciom w towarzystwie znajomych, w pracy oraz na imprezach!

Perłowe hybrydy ombre, ze wzorami czy klasycznie?

Podobnie jak z pozostałymi lakierami, tak i z tymi w kolorze perły można dowolnie eksperymentować, robiąc paznokcie perłowe ombre, nakładać różnego rodzaju wzory lub nosić klasyczny manicure „bez dodatków”. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Stwórz własny, perłowy manicure hybrydowy, którego pozazdroszczą Ci praktycznie wszyscy!

Perłowy lakier hybrydowy - wytrzymałe piękno

Lakier perłowy ma zasadniczą przewagę nad innymi kolorami lakierów żelowych, klasycznych czy hybryd. Lakier perłowy mieni się w świetle, załamując promienie świetle tworząc śliczną, pobłyskującą poświatę, niczym prawdziwa perła. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze lakiery hybrydowe perłowe o wysokiej trwałości, która pozwala na utrzymanie lakieru w nienaruszonym stanie aż do kilku tygodni!