Satynowe lakiery hybrydowe

Satynowe lakiery hybrydowe - uroczo i z klasą

Satynowe paznokcie to kwintesencja kobiecości, uroku i powabności, spoczywająca na Twoich dłoniach. Lakiery do paznokci satin matte dostępne są w wielu kolorach, począwszy od delikatnego beżu, przez róż, czerwień, odcienie niebieskiego, zieleni oraz licznych odcieni żółtego. Sprawdź naszą ofertę i wybierz swój ulubiony satynowy lakier do paznokci!

Efekt satyny na paznokciach a hybrydy

Efekt satyny na paznokciach uzyskać można na kilka sposobów. Jednym z nich jest nałożenie bezbarwnego lakieru matującego tzw. topu na położony wcześniej lakier. Drugim sposobem jest użycie lakieru do paznokci, a następnie delikatne spiłowanie-zmatowienie wierzchniej warstwy lakieru ręcznie. Obie te metody łączą w sobie satynowy efekt i wytrzymałość hybrydy. Prawidłowo nałożony satynowy manicure utrzyma się na paznokciach nawet kilka pełnych tygodni! Wypróbuj sama!

Hybrydowy manicure satynowy - czyli sposób na matowe paznokcie

Matowe paznokcie hybrydowe stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznych, błyszczących lakierów. Delikatne, satynowe paznokcie świetnie wpasują się w każdą stylizację, zarówno latem jak i zimą. Szukasz lakieru, który podkreśli Twój urok? Wybierz matowe lakiery do paznokci o subtelności satyny z naszej bogatej gamy kolorystycznej!