Śliwkowe lakiery hybrydowe

Śliwkowe lakiery hybrydowe - apetycznie i z rozkoszą

Lakiery do paznokci w kolorze śliwki to ponadczasowa propozycja, której nie idzie się oprzeć. Ciemnofioletowe paznokcie wpadające lekko w bordo, to nic innego jak śliwkowe hybrydy mieniące się swoją ciepłą i kuszącą barwą. Przyjęło się, że śliwkowy manicure nakłada się jesienią, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić śliwkowe paznokcie na wiosnę, lato czy zimę. Co więcej, śliwkowy lakier hybrydowy doskonale nadaje się do różnego rodzaju zdobień, wzorów i innych upiększeń. Przekonaj się sama!

Śliwka na paznokciach - ekstrawagancki kolor na każdą okazję

Masz dość nudnych paznokci? Szukasz koloru, który pozwoli Ci się wyróżnić z tłumu? Postaw na śliwkowy manicure! Lakiery do paznokci w kolorze śliwkowym to świetna propozycja na każdą okazję - wesele, studniówkę czy rodzinne spotkanie. Lakier hybrydowy śliwkowy ozdobić można na wiele sposobów. Do popularnych stylizacji zaliczyć można matowe śliwkowe paznokcie, śliwkowe hybrydy ze złotymi wzorkami oraz błyszczące śliwkowe paznokcie mieniące się w świetle niczym soczysty owoc. Która z tych stylizacji oczaruje Ciebie? A może wymyślisz własną kompozycję? Wybierz śliwkowy lakier do paznokci z naszej oferty i stwórz swój niepowtarzalny manicure hybrydowy!

Śliwkowe paznokcie z brokatem, matowe czy na błysk?

To, w jaki sposób ozdobić swoje śliwkowe paznokcie hybrydowe zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Na karnawał najlepsze będą śliwkowe paznokcie z brokatem, jednak na wesele czy rodzinne spotkanie zdecydowanie bardziej trafne okazać się mogą matowe paznokcie bądź te o pełnym połysku. Mając śliwkowy lakier hybrydowy możesz stworzyć wiele niepowtarzalnych stylizacji na paznokciach, na każdą okazję. Wybierz swój ulubiony odcień lakieru do paznokci w kolorze śliwki i eksperymentuj!

Śliwkowe wzory czy klasyczne pełne krycie?

Lakiery do paznokci w kolorze śliwkowym dają szerokie pole do popisu, jeżeli chodzi o zdobienie paznokci na różne sposoby. W ostatnim czasie, zyskującym na popularności trendem są śliwkowe wzory na paznokciach, wykonane za pomocą śliwkowego lakieru hybrydowego odpornego na odpryski. Tak przygotowany manicure utrzyma się na paznokciach przez długie tygodnie, a Ty będziesz mogła cieszyć się pięknymi paznokciami w kolorze śliwki każdego dnia.