Magnetyczne lakiery do paznokci Cat Eye (Kocie Oko)

Kocie oko na paznokciach - jak je zrobić?

Lakiery do paznokci Kocie oko to lakiery półtransparentne, za pomocą których tworzyć można trójwymiarowe, wręcz przestrzenne zdobienia na paznokciach. Lakier z efektem kociego oka nakładany jest na kolor bazowy, najczęściej lakier Cat Eye nakłada się na bazę w kolorze czarnym, jednak bez problemu można go nałożyć również na bazę w kolorze zielonym, czerwonym, złotym, niebieskim, srebrnym czy fioletowym. Dużo możliwości daje hybrydowy lakier Cat Eye, nieprawdaż?

Hybryda Kocie Oko - czyli dlaczego warto zrobić paznokcie Cat Eye

Lubisz wyróżniać się w tłumie? Znudziły Ci się klasyczne lakiery hybrydowe? Kocie Oko przełamie nudę. Efekt kociego oka na paznokciach doda wyjątkowości, nawet prostemu manicure. Mieniące się w świetle metaliczne opiłki, uformowane za pomocą magnesu, dodadzą drapieżności nawet tym bardziej skromnym Paniom. Do wyboru mamy wiele kolorów lakierów magnetycznych z efektem kociego oka, więc z pewnością wybierzesz coś dla siebie!

Jak uzyskać efekt kociego oka na paznokciach?

Hybrydy Cat Eye nakłada się podobnie jak klasyczne lakiery, z tą różnicą, że metaliczny, lśniący wzór formuje się za pomocą specjalnego magnesu. Do zrobienia paznokci typu kocie oko potrzebować będziemy długopisu Cat Eye lub specjalnych magnetycznych płytek, pozwalających uformować pożądany wzór. Chcesz uformować inny wzór niż kocie oko? Nic nie stoi na przeszkodzie! Wybierz jeden z lakierów magnetycznych Cat Eye z naszej oferty i eksperymentuj na swój sposób!

Zdobienie Cat Eye a trwałość lakieru hybrydowego

Dodatkowy wzór Cat Eye na paznokciach nie ma negatywnego wpływu na trwałość hybrydy. Lakier kocie oko utrzymuje się na paznokciach tak samo długo jak sama baza, czyli kilka tygodni - zazwyczaj do około dwudziestu jeden dni. Co więcej, zdobienie Cat Eye jest odporne na odpryski i rysy, tak samo jak tradycyjny lakier hybrydowy.

Paznokcie kocie oko krok po kroku - jak zrobić?

Dodatkowo w naszym poradniku znajdziesz informację, jak zrobić paznokcie Cat Eye krok po kroku, jak zdjąć hybrydę kocie oko krok po kroku oraz jak przykładać magnes by zrobić efekt Cat Eye na paznokciach. Wykonanie manicure hybrydowego typu kocie oko nie zajmuje wiele czasu. Formowanie wzoru zajmuje zaledwie kilka sekund.