Neonowe Lakiery Hybrydowe

Neonowe lakiery hybrydowe - wyraźnie i z charakterem

Nie lubisz nudy? Lubisz wyróżniać się z tłumu? Neonowy lakier hybrydowy jest właśnie dla Ciebie! Mocne, wyraziste barwy, obok których nie da się przejść obojętnie to propozycja głównie dla kobiet o niezwykłej odwadze! Neonowe paznokcie zrobić możesz zarówno u rąk, jak i u nóg, co świetnie sprawdza się latem. Zimą natomiast pomalowane na neonowy kolor paznokcie u rąk dodadzą ciepła w każdy chłodny wieczór. Nie boisz się wyrazić siebie poprzez odważny, wyrazisty manicure? Postaw na neon glow!

Neonowy lakier do paznokci - mnogość kolorów

W ofercie topowych producentów znaleźć można kilkadziesiąt lakierów neonowych do paznokci. Do najpopularniejszych zaliczyć można różowe paznokcie neonowe, pomarańczowe hybrydy oraz te w odcieniach fioletu, niebieskiego i zieleni. Nie można również zapomnieć o żółtym neonowym lakierze, który sprawia wrażenie, jak by świecił w ciemności! Poznaj moc neonu, wybierz swój ulubiony kolor.

Lakier neonowy do paznokci - co to znaczy?

Neonowe lakiery do paznokci hybrydowe często kojarzone z tymi, które świecą w ciemności. Nic bardziej mylnego, lakiery do paznokci typu neon, to mocno napigmentowane lakiery, o bardzo wyrazistej barwie, dające efekt koloru neonowego.

Produkty

Neonowy lakier do paznokci - odwaga i kobiecość

Intensywny kolor neonu rozbłyśnie w każdą imprezową noc! Wyraziste kolory mieniące się w świetle reflektorów, to idealne rozwiązanie dla tych Pań, które lubią barwne życie, szalone wieczory, a ich odwaga jest wręcz nieposkromiona. Neonowe paznokcie nie wymagają dodatkowego zdobienia, same w sobie prezentują się niezwykle barwnie!