Turkusowe Lakiery Hybrydowe

Turkusowe lakiery hybrydowe - idealne na każdą okazję

Turkusowy lakier do paznokci to propozycja nie tylko dla odważnych, ale również dla nieśmiałych kobiet, które chcą w łatwy sposób dodać sobie odrobinę odwagi i pewności siebie. Turkusowe lakiery jeszcze nie dawno nie były tak popularne. Od niedawna turkusowe paznokcie podbijają serca kobiet na całym świecie, dzięki szerokiej gamie dodatków, z którymi można łączyć lakiery hybrydowe.

Turkusowe hybrydy - modne i stylowe

Turkusowe paznokcie to kwintesencja piękna, uroku i subtelności. W celu urozmaicenia jednolitego koloru, bez problemu można na turkusowych hybrydach dodać nieco wyraźniejszych barw, bądź zwyczajnie ozdobić paznokcie delikatnym, białym akcentem. Turkusowy lakier do paznokci świetnie prezentuje się zarówno w połysku, jak i w macie, również z dodatkiem różnego rodzaju brokatu czy pyłków.

Turkus na paznokciach - wzory i kolory

Turkusowy lakier idealnie nadaje się jako podkład pod bardziej złożone stylizacje, jak turkusowe ombre czy nieco delikatniejsze, morskie stylizacje na paznokciach. Jak przełamać słodkość turkusu? Paznokcie w tym kolorze doskonale komponują się z odcieniami szarości, różu oraz beli. Turkusowo szare, czy turkusowo różowe paznokcie hybrydowe to nieprzemijający hit każdego sezonu! Wypróbuj sama!

Paznokcie turkusowe żelowe czy hybrydowe?

Hybrydowy lakier turkusowy utrzymuje się na paznokciach do kilku długich tygodni, dlatego możesz być spokojna o brak odprysków czy rys, powstałych podczas wykonywania codziennych obowiązków. Co więcej, powierzchnię turkusowych paznokci można dodatkowo wzmocnić nakładając matowy top. Takie paznokcie sprawdzą się również w pracy.