Lakiery hybrydowe Semilac

Lakier hybrydowy – czym się charakteryzuje?

W zupełnie niedalekiej przeszłości rynek akcesoriów do manicure został wzbogacony o lakiery hybrydowe i jak się okazuje, był to strzał w dziesiątkę. Coraz więcej kobiet wybiera bowiem manicure hybrydowy, który charakteryzuje się niezwykłą trwałością i tym, że nie oddziałuje agresywnie na płytkę paznokcia. Lakier hybrydowy, oprócz tego, że jest trwały i utrzymuje się na paznokciu nawet 3 tygodnie, charakteryzuje się również wysoką odpornością na zarysowania i odpryski.

Lakier hybrydowy nakłada się tak samo jak klasyczny lakier do paznokci z tym, że wzbogacony jest on dodatkowo bazą i topem, które zapewniają dodatkową trwałość i utwardza się go pod lampą LED lub UV. Szeroki wybór kolorów, jaki oferują lakiery hybrydowe Semilac jest dodatkowym plusem, dzięki któremu wiele kobiet wybiera lakiery hybrydowe tej marki. Paleta kolorów lakierów Semilac zawiera prawie 300 odcieni!

Warstwa dyspersyjna lakieru hybrydowego – co to oznacza?

Warstwa dyspersyjna lakieru oznacza to, że po utwardzeniu lakieru hybrydowego w lampie, na jego powierzchni pojawia się cieniutka, lepka warstwa, pozwalająca na łączenie ze sobą kolejnych produktów (np. drobinek czy innych lakierów). Wszystkie lakiery hybrydowe Semilac, z wyjątkiem koloru Black Diamond (031) wytwarzają warstwę dyspersyjną. Warto także wspomnieć, że kolor Strong White (001) wytwarza tylko minimalną warstwę, a to wszystko poprzez dużą pigmentację obu wymienionych kolorów.

Produkty

Strona 1 z 11

Jakie kolory lakierów hybrydowych oferuje Semilac?

Kluczem efektownie wyglądającego manicure hybrydowego, jest dobór odpowiedniego koloru. Jak już wcześniej wspominaliśmy, marka Semilac może pochwalić się paletą posiadającą niemal 300 odcieni, dzięki czemu dobór koloru do kreacji nie będzie stanowił problemu! Jakie odcienie lakierów hybrydowych oferuje Semilac?

  • Delikatne róże – są to lakiery hybrydowe stworzone z myślą o kobietach, które stawiają na klasykę i gustują w bardziej stonowanych odcieniach.
  • Odcienie nasycone – wprowadzają do manicure hybrydowego nuty fantazji. Nasycone odcienie lakierów hybrydowych Semilac odpowiadają obecnie panującym trendom i pozwalają na zabawę kolorami.
  • Kolory nude – zostały stworzone z myślą o romantyczkach, ceniących sobie delikatne odcienie lakierów hybrydowych do paznokci. Dzięki kolorom nude możemy tworzyć nawet najbardziej wymyślne stylizacje, dodające uroku.
  • Lakiery biżuteryjne – są to lakiery, które doskonale urozmaicą każdą stylizację. Dzięki biżuteryjnym lakierom hybrydowym, paznokcie będą skutecznie przykuwały uwagę.
  • Neony – w linii produktów marki Semilac nie mogło zabraknąć neonowych lakierów hybrydowych. Są to lakiery, które podkręcają letnie stylizacje i totalnie opanowały światowe wybiegi mody.
  • Opalizujące drobinki – są to lakiery hybrydowe z drobinkami, które nadadzą błysku każdej stylizacji. Z lakierami hybrydowymi wzbogaconymi o opalizujące drobinki z pewnością zwrócisz na siebie uwagę!

Manicure hybrydowy – dla kogo?

Lakiery hybrydowe Semilac charakteryzują się niezwykłą trwałością, dzięki czemu dobrze zrobiony manicure hybrydowy może utrzymywać się nawet do 3 tygodni. Dodatkowo tego typu manicure jest bardzo odporny na odpryski i zarysowania, dlatego też lakiery hybrydowe poradzą sobie nawet w ekstremalnych warunkach. Manicure hybrydowy przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, które cenią sobie czas i piękny wygląd paznokci. Z lakierami hybrydowymi Semilac z pewnością zaoszczędzisz nie tylko czas, ale także pieniądze – warunkiem jest jedynie poprawne wykonanie hybrydowego manicure.

By wykonać trwały manicure hybrydowy potrzebować będziesz wybranego koloru lub kolorów z palety barw Semilac, bazę, top i lampę UV lub LED, a także blok polerski i odtłuszczacz do hybryd.

Kolor transparentny – co to oznacza?

Kolory transparentne są to inaczej kolory lekko przezroczyste, które nie mają pełnego krycia płytki paznokcia. W palecie barw marki Semilac, do transparentnych kolorów zaliczane są: Delicate French (002), French Vanilla (050), French Beige Milk (051), Pink Opal (052), French Pink Milk (053), Pale Peach Glow (054), Caribbean Sky (072), Glitter Milk (091), Shimmering White(092) oraz Juicy Peach (101).

Lakiery hybrydowe Semilac – co jeszcze warto wiedzieć?

Jak już wiemy, lakiery hybrydowe Semilac charakteryzują się nie tylko ogromnym wyborem kolorów i doskonałą trwałością. Warto wspomnieć, że lakiery hybrydowe Semilac NIE są testowane na zwierzętach, a jak zapewnia producent – jedna buteleczka lakieru hybrydowego (7 ml) starcza średnio aż na 10 setów!