Lakiery hybrydowe 3w1

Co to jest hybryda 3w1?

Lakier hybrydowy 3w1 mono to nic innego, jak połączenie w jednej butelce lakieru, bazy oraz topu. Dzięki takiemu połączeniu nie ma dodatkowej konieczności stosowania jakichkolwiek podkładów czy utwardzaczy. Monofaza (bo tak prawidłowo nazywa się lakiery 3w1) są droższe od tradycyjnych hybryd, jednak ich nakładanie jest znacznie krótsze, co pozwala na sporą oszczędność czasu. Przeliczając jednak koszt, jaki ponieślibyśmy kupując osobno lakier, bazę oraz top, to i tak nowoczesne rozwiązanie w postaci lakieru 3w1 wyjdzie nam korzystniej.

Jaki lakier hybrydowy 3w1 wybrać?

Finalny efekt manicure hybrydowego zależy nie tylko od umiejętności wykonawczych, ale także od tego, jaki lakier hybrydowy 3w1 wybierzemy. Wybór dobrego lakieru jest bowiem kluczowy. Dobry lakier nie łuszczy się, nie odpryskuje i łatwo się go nakłada. Tak samo jest w przypadku lakierów i żeli hybrydowych 3w1. Warto w takim przypadku postawić na sprawdzonych producentów jak NeoNail czy Semilac. Opinie oraz liczne testy użytkowniczek potwierdzają wysoką jakość lakierów obu tych producentów.

Gdzie kupić dobry lakier hybrydowy 3w1?

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę kolorystyczną lakierów 3w1, z których bez problemu wybierzesz swój ulubiony kolor! Wybieraj tylko ze sprawdzonych, polskich marek jak Semilac oraz NeoNail. Dobra hybryda 3w1 nie odpada, nie odpryskuje i nie rysa się tak, jak tradycyjne lakiery. Wybierz jeden lub więcej kolorów, eksperymentuj, ozdabiaj i pochwal się światu swoją unikalną stylizacją!

Jak nakładać lakier hybrydowy 3w1? A jak ściągać?

Nakładanie lakieru 3w1 należy zacząć od przygotowania płytki paznokcia. Po zmatowieniu płytek przy pomocy bloczka polerskiego, należy dokładnie przemyć wszystkie paznokcie cleanerem. W celu usunięcia resztek po matowieniu płytki, możemy dodatkowo przeczyścić paznokcie pędzelkiem lub wacikiem bezpyłowym. Teraz możemy przystąpić do malowania paznokci lakierem 3w1. Po nałożeniu warstwy należy utwardzać ją pod lampą UV/LED przez ok. 150-180 sekund. Po nałożeniu pierwszej warstwy, nie należy używać cleanera. Teraz przyszedł czas na nałożenie drugiej warstwy oraz jej utwardzenie w adekwatny sposób do poprzedniej warstwy.