Termiczne lakiery hybrydowe

Termiczne lakiery hybrydowe, czym właściwie są?

Termiczna hybryda to wyjątkowy lakier do paznokci, którego kolor zmienia się w zależności od temperatury. Wraz ze wzrostem temperatury kolor termicznego manicure będzie ulegał zmianie. W wyższych temperaturach lakier termiczny będzie przybierał barwę jasną, delikatną. W przypadku spadku temperatury, termiczny manicure będzie stawał się coraz bardziej wyrazisty. Brzmi ciekawie? A to dopiero początek!

Paznokcie termiczne - jak pomalować?

Jak nakładać lakier termiczny? Ile warstw nałożyć? Aplikacja odbywa się dokładnie w taki sam sposób, jak tradycyjnych hybryd. Czasami jednak po pomalowaniu paznokci lakier termiczny nie zmienia koloru. Problemem może być źle przygotowana płytka paznokcia, bądź zbyt gruba warstwa bazy. Instrukcję nakładania lakieru hybrydowego krok po kroku znajdziesz w naszym poradniku.

Lakier termiczny - gdzie kupić?

Skoro już wiesz co to jest lakier termiczny oraz na czym to wszystko polega, czas na zakupy! W naszej ofercie znajdziesz lakiery termiczne do paznokci najlepszych marek w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżeli nie wiesz, gdzie kupić lakier termiczny, sprawdź naszą ofertę! Wszystkie oferowane przez nas lakiery są sprawdzone przez tysiące użytkowniczek, dzięki czemu masz pewność, że kupujesz najlepszy lakier termiczny w najlepszej cenie. Przekonaj się sama!

Produkty

Termiczne hybrydy - kolory, zdobienia i ombre

Termiczne lakiery hybrydowe to doskonały sposób na szybkie, kolorowe ombre. Końcówki paznokci w stosunku do reszty płytki stają się ciemniejsze. Kto powiedział, że lakiery termiczne nie mogą być dodatkowo ozdobione? Termiczny manicure doskonale komponuje się z tradycyjnymi wzorami, jak i różnego rodzaju pyłkami, np. syrenką lub brokatem. W przypadku dostępnych kolorów, to w zależności od producenta spotkać można różne kombinacje, jednak do najpopularniejszych zaliczyć możemy czarno-czerwony, fioletowy, różowy, niebieski, żółty, pomarańczowy czy zielony.